“AQ SHUMË NA KA MËRZIT ME…”/ Rozana Radit i vjen në majë të hundës me komshien, e flliq publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“AQ SHUMË NA KA MËRZIT ME…”/ Rozana Radit i vjen në majë të hundës me komshien, e flliq publikisht (FOTO)

“AQ SHUMË NA KA MËRZIT ME…”/ Rozana Radit i vjen në majë të hundës me komshien, e flliq publikisht (FOTO)

Duke qenë një nga artistet shqiptare më të dashura për publikun, Rozana Radi është edhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale ku është çdo ditë aktive. Artistja i mban fansat të përditësuar me të rejat nga jeta e saj, por edhe i bën për të qeshur me statuset apo videot që publikon.

Në statusin e fundit, Rozana e ka flliqur publikisht komshien e saj e cila është ndarë nga i dashuri duke u ankuar për muzikën e trishtë që ajo dëgjon me zë të lartë.

“Kam një komshie ngjitur me derën time që është ndarë nga i dashuri dhe çdo ditë dëgjoj me zë shumë të lartë muzikën më të trishtë në botë! Aq shumë na ka mërzit me këto këngë të dhimbshme sa ka fillu mi i mungu të gjithë komshinjve i dashuri i kësaj”, shkruan Rozana.