“JENI BËRË TË LODHSHËM”/ Moderatorja e “Top Channel” shpërthen keq ndaj ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
“JENI BËRË TË LODHSHËM”/ Moderatorja e “Top Channel” shpërthen keq ndaj ndjekësve (FOTO)

“JENI BËRË TË LODHSHËM”/ Moderatorja e “Top Channel” shpërthen keq ndaj ndjekësve (FOTO)

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret simpatike të Top Channel e cila menjëherë rrëmbeu zemrat e publikut.

Pasi hyri në botën e televizionit sigurisht që fama e saj erdhi në rritje edhe pse më parë ishte konkurente në “The Voice”.

Sigurisht që fama ka të mirat por edhe të këqijat e veta.

Në rrjete sociale gjithnjë fansat kritikojnë dhe mes duket Fjoralbës i ka ardhur në majë të hundës kjo gjë.

Ajo ka reaguar përmes fotos së mëposhtëme ndaj të gjithë kritikuesve: