Vendimi i papritur i Miriam Çanit i HABITI të gjithë: Do të largohem nga… – AlpeGossip
Vendimi i papritur i Miriam Çanit i HABITI të gjithë: Do të largohem nga…

Vendimi i papritur i Miriam Çanit i HABITI të gjithë: Do të largohem nga…

Siç dihet tashmë Miriam Çani është një prej anëtarëve të jurisë së “The Voice Kids”. Pas vendimit të Ledion Liços për tu larguar nga The Voice, duket sikur i ka tërhequr këmbën dhe Miriamit.

Sonte në mbrëmje, në Betejat finale të ‘The Voice Kids’ trajnerja Miriam Cani i kërkon prezantuesit dhe njëkohësisht producentit Ledion Liço të largohet nga ‘The Voice Kids’.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj kërkese, ngelet të presim spektalin sonte Top Channel për ta zbuluar./AlpeNews.al/