NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Dafina Zeqiri para famës, këngëtarja publikon FOTOT – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Dafina Zeqiri para famës, këngëtarja publikon FOTOT

NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Dafina Zeqiri para famës, këngëtarja publikon FOTOT

Këngëtarja bukuroshe Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje, por a jeni kuriozë ta shihni si dukej shumë vite më parë?

Dafina është bërë nostalgjike për të shkuarën dhe ka publikuar në rrjete sociale dy foto të rralla nga fëmijëria. Në njërën prej fotove ajo ka qenë në klasë të dytë, ndërsa në tjetrën në të pestën.

Këngëtarja shihet me flokë të shkurtër dhe me një buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.