Këngëtari i famshëm trondit më rrëfimin e tij: Fama më shkatërroi jetën (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari i famshëm trondit më rrëfimin e tij: Fama më shkatërroi jetën (FOTO)

Këngëtari i famshëm trondit më rrëfimin e tij: Fama më shkatërroi jetën (FOTO)

Ai është goxha i njohur dhe ka përjetuar periudha suksesi.

Por ja që ai që shfaqet në publik nuk është i tillë edhe në jetën private. Këngëtari i njohur Liam PAyne, në intervistën e dhënë së fundmi, ka zbuluar disa detaje tronditëse për veten. Teksa ka folur për ‘Kiss FM’, ish-pjesëtari i “One Direction” është shprehur se të qenit i famshëm nuk është diçka e lehtë për të.

Edhe pse të qenit pjesë e një grupi ka gjithashtu probleme, është më e lehtë të përballosh famën sesa kur je i vetëm. Pasi “One Direction” u nda në vitin 2015, rashë në një gjendje depresioni pasi më duhej të rinisja karrierën solo dhe të bëhesha i famshëm nga e para. Mendimi se tashmë isha i vetëm në qendër të vëmendjes ishte shkatërruese. Pasi rinisa të njihesha si Liam dhe jo si pjesëtar i grupit ishte e tmerrshme, fama thuajse më vrau”, deklaroi këngëtari.