“SI DY PIKA UJI”/ Këngëtarja shqiptare një ‘kopje’ e Hailey Bieber – AlpeGossip
“SI DY PIKA UJI”/ Këngëtarja shqiptare një ‘kopje’ e Hailey Bieber

“SI DY PIKA UJI”/ Këngëtarja shqiptare një ‘kopje’ e Hailey Bieber

Hailey Bieber, ose ndryshe bashkëshortja e Justin Bieber, është një nga modelet më të njohura, e cila ka qenë pjesë e kopertinave të revistave më prestigjoze.

Mesa duket, në Shqipëri gjendet ‘motra e saj e humbur’, Yllka Kuqi. Yllka ka publikuar në ‘Instastory’ ditën e djeshme, disa mesazhe ku fansat dhe miqtë e saj i vinin në dukje ngjashmërinë e madhe me Hailey-n.

Dikush i shkruan se duket njësoj si Hailey pa ‘make-up’, ndërsa të tjerët thjesht i dërgojnë disa foto të modeles duke i thënë se ngjajnë shumë bashkë. Pavarësisht se nuk ka dhënë asnjë koment, duke publikuar këto foto duket se këngëtarja shqiptare thjeshtë e ka aprovuar këtë gjë.