Morena Taraku si Luana bashkëpunon me këngëtarin e famshëm popullor… (FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku si Luana bashkëpunon me këngëtarin e famshëm popullor… (FOTO)

Morena Taraku si Luana bashkëpunon me këngëtarin e famshëm popullor… (FOTO)

Kohët e fundit në muzikë është duke u futur një frymë e re dhe bashkëpunimet kanë dalë jashtë parashikimeve. Askujt nuk ja merrte mendja që Luana Vjollca dhe Bujar Qamili do të vinin së bashku në një këngë e cila pati mjaft sukses në Shqipëri.

Duket se një bashkëpunim i përafërt është parashikuar dhe nga Morena Taraku. Nëpërmjet një postimi në “Instagram” ajo shfaqet përkrah këngëtarit Sabri Fejzullahu dhe shkruan: “Diçka e bukur po vjen”.

Me siguri projekti do të vijë brenda verës dhe të gjithë janë kuriozë të dinë për çfarë bëhet fjalë.