Biseda e Alban Ramosaj dhe Bebe Rexhës bëri “xhiron” e rrjetit, por ja DETAJI që na ka shpëtur (FOTO) – AlpeGossip
Biseda e Alban Ramosaj dhe Bebe Rexhës bëri “xhiron” e rrjetit, por ja DETAJI që na ka shpëtur (FOTO)

Biseda e Alban Ramosaj dhe Bebe Rexhës bëri “xhiron” e rrjetit, por ja DETAJI që na ka shpëtur (FOTO)

Fundjavën e kaluar Alban Ramosaj ka bërë një postim në Instastory, ku tregoi bisedën me yllin botëror. Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe Rexha, e cila pasi ka parë mesazhin plotë dashuri dhe mbështetje të Albanit i ka kthyer atij një përgjigje.

“Të uroj më të mirat në të ardhmen tënde. Unë po pres gjëra të mëdha nga ti. Jam i sigurt që do arrish majat”, i ka shkruar Albani, Bebes, ndërkohë që kjo e dyta ja ka kthyer plotë mirënjohje.

“Faleminderit shumë. Njerëz si ti më shtyjnë të punoj më shumë, që e gjithë bota të dëgjoj këngët e mia”,-ka shkruar ajo.

Por shume prej jush me siguri keni humbur detajin…. Kjo bisedë është zhvilluar në vitin 2012, atëherë kur Bebe nuk ishte kaq shumë e famshme. Kështu që duhet t’i themi Albanit për ndonjë parashikim tjetër se Bebes i solli fat!