Aurela Gaçe i shpall sfidë Mc Gregor-it? Plas gallata me… (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Gaçe i shpall sfidë Mc Gregor-it? Plas gallata me… (FOTO)

Aurela Gaçe i shpall sfidë Mc Gregor-it? Plas gallata me… (FOTO)

Në fakt po ta mendosh në pamje të parë duket si diçka e pakuptimtë ndërsa po ta marrësh nga detajet të bën të qeshësh me të madhe.

Ka qenë vetë Aurela Gaçe e cila ka postuar në Instagram një foto në të cilën i kanë bërë tag, ku gjatë një performance në skenë, këngëtarja shqiptare duket të ketë një pozicion trupi paksa të çuditshëm.

Dhe kjo e gjitha pasi personi që ja ka dërguar ka vendosur si mbishkrim: “Shefia duke i shpallur sfidë Mc Gregor”.

Këtë koment gazmor mesa duke Aurela e ka pëlqyer së shumti dhe e ka postuar dhe në Instastory-n e saj.