Do të donit që raporti juaj seksual të zgjaste edhe 30 minuta më shumë? Ja receta – AlpeGossip
Do të donit që raporti juaj seksual të zgjaste edhe 30 minuta më shumë? Ja receta

Do të donit që raporti juaj seksual të zgjaste edhe 30 minuta më shumë? Ja receta

Kjo është një recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mund të përdoret si nga femrat, po ashtu edhe meshkut, me qëllim që raporti i tyre seksual të mund të zgjas edhe 30 minuta më shumë. Kjo pije është ideale, pasi është e pasur me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira.
Përbërësit:
100 ml lëng portokalli;
100 ml çaj kamomili;
2 lugë gjelle mjaltë;
1 lugë gjelle lëng limoni;
Përgatitja:
Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhënie.