Bella Hadid “ngre temperaturat”: Shfaqet superseksi në Monaco (FOTO) – AlpeGossip
Bella Hadid “ngre temperaturat”: Shfaqet superseksi në Monaco (FOTO)

Bella Hadid “ngre temperaturat”: Shfaqet superseksi në Monaco (FOTO)

Ajo është kthyer në epiqendrën e mediave rozë jo vetëm për profesionin e saj si modele, por edhe për paraqitjen e saj.

Bella Hadid është fotografuar sëfundi në Monaco ku ndodhet për të ndihmuar në kualifikimet e Grand Prix dhe është shfaqur super seksi, ne jahtin ku pushon me miqtë e saj.

21 – vjecarja “ngriti temperaturat” me kostumin e saj të plazhit stil retro Dior dhe një palë atlete të bardha.