SHAMIA “BANDAMA” MUST HAVE I GARDEROBËS/ Ja Vipa-t shqiptar që “e dashurojnë” këtë aksesor (FOTO) – AlpeGossip
SHAMIA “BANDAMA” MUST HAVE I GARDEROBËS/ Ja Vipa-t shqiptar që “e dashurojnë” këtë aksesor (FOTO)

SHAMIA “BANDAMA” MUST HAVE I GARDEROBËS/ Ja Vipa-t shqiptar që “e dashurojnë” këtë aksesor (FOTO)

Të gjithë pelqejnë të bëjnë eksplorime me pamjen e tyre. Në mënyrë që të biem në sy dhe të jemi sa më në qendër  t ë vëmendjes ekziston një aksesor që ne e mendojmë “must have” e që nuk duhet absolutisht ti mungojë look-ut tuaj për ta plotësuar dhe për ti dhënë ngjyrë. Dhe ajo është shamia apo shalli i vogël “bandana“.

Mbase jo të gjithë jemi të dhënë pas trendeve të mëdha por ama kësaj vërtet nuk mund ti shpëtoni. Kështu që vendoseni zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar dhe përveç se ta vendosni në qafë, ri-përdoreni për në kokë, në dorë, në këmbë, në çantë.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga Vipat shqiptar që e adhurojnë këtë aksesor:

Elena Lika

  Oriola Mrarashi

Endrit Mertiri

Bebe Rexha

/AlpeNews.al