Vera FEMËRORE/ Ja kush do të jetë TRENDI i kësaj stine (FOTO) – AlpeGossip
Vera FEMËRORE/ Ja kush do të jetë TRENDI i kësaj stine (FOTO)

Vera FEMËRORE/ Ja kush do të jetë TRENDI i kësaj stine (FOTO)

Këtë verë këmbët janë në plan të parë. Fustane të shkurtër, minifunde, pantallona të shkurtra, por të gjitha me disa centimetra më shumë.

Stilistët propozojnë stil femëror, veshje që zbulojnë këmbët, por pa ekzagjerim. Gjatësia e tyre duhet të jetë jo shumë se mbi gju. Dhe për të arritur maksimumin i shtohen ngjyrat e ngrohta me tonalitetet pastel, format të buta dhe maksimum joshje.

Markat e mëdha nuk mund të linin pas dore dhe vajzat që duan të ndihen seksi në ditët e nxehta. Gjithsesi disa centimetra më shumë copë nuk mund të fshehin seksualitetin e një siluete femëror.