E TRISHTË/ Ndërron jetë ish konkurentja e “The Voice” (FOTO) – AlpeGossip
E TRISHTË/ Ndërron jetë ish konkurentja e “The Voice” (FOTO)

E TRISHTË/ Ndërron jetë ish konkurentja e “The Voice” (FOTO)

Ka ndërruar jetë ish- konkurrentja e ‘The Voice’, Beverly McClellan.

Ajo vdiq në moshën 49 vjeçare pas një përballje të rëndë me sëmundjen e kancerit e cila edhe arriti ta mposhtë.

Sipas medieve të huaja, Beverly në momentin e vdekjes ishte e rrethuar nga më të dashurit përshirë partneren e saj Monique.

Kujtojmë se ajo ka qenë e treta në sezonin e parë të The Voice dhe ishte pjesë e ekipit të Christina Aguilera.