LORI HOXHA NGATËRROI HALLOWEENIN ME KARNAVALET? Ja e veshura më mirë (VIDEO) – AlpeGossip
LORI HOXHA NGATËRROI HALLOWEENIN ME KARNAVALET? Ja e veshura më mirë (VIDEO)

LORI HOXHA NGATËRROI HALLOWEENIN ME KARNAVALET? Ja e veshura më mirë (VIDEO)

Në programin e drejtpërdrejtë të paradites ‘Trokit’ me moderator Ermal Peçi e Sara Gjordeni u fol këtë të enjte për veshjet e personazheve të njohura në atmosferën e Halloween. Në shtëpine e paradites u bashkuan Anxhelina Kotorri dhe Edlir Reka, si dy opinionistët e rubrikës fashion në ‘Trokit’. Ata kanë komentuar 10 veshjet e përzgjedhura nga programi, teksa në fund kanë dhënë edhe vlerësimet e tyre me 1,2, dhe 3 pikë.

Blogerja Anxhelina Kotorri veçoi veshjet e Kendal Jenner, Heidi Klum apo edhe të Victoria Juice. Nga personazhet shqiptar komplimentoi për idenë Bes Kallakun ndërsa me mëdyshje pa zgjedhjen e Lori Hoxhës. Gazetari Edlir Reka tha se veshjen e Hoxhës e shikon më shumë për karnavale se sa për Halloween. Po si u ndanë pikët e javës? Kush fitoi mes 10 personazheve? Pikë të njejta për yllin shqiptar….ndiqni videon për më shumë!