TRENDY I VERËS/ Këto çanta me guaska duhet t’i keni patjetër (FOTO) – AlpeGossip
TRENDY I VERËS/ Këto çanta me guaska duhet t’i keni patjetër (FOTO)

TRENDY I VERËS/ Këto çanta me guaska duhet t’i keni patjetër (FOTO)

Vera është e pamundur të mos lidhet me plazhin dhe me elementët që na i kujtojnë atë, si për shembull guaskat. Nga varëset, që ishin trendi i verës së kaluar, këtë vit guaskat do t`i shohim edhe te çantat. Në fakt, guaskat ishin kudo në koleksionet pranverë-verë 2019 të markave të njohura. Prania e tyre këtë verë është e pashmangshme. Nëse doni të dukeni trendy këtë sezon gjithçka që ju duhet është një çantë kashte me guaska. Kombinimi i kashtës me guaskat nuk ka si të mos të të sjellë ndërmend plazhin dhe ditët e bukura të verës.

Por, këto çanta janë perfekte jo vetëm për në plazh dhe përditshmëri, por edhe për raste të veçanta si dasmat, ku do t`i shtojnë pamjes suaj një prekje boho. Më poshtë po ju sjellim disa modele çantash me guaska që do t`ju fiksojnë.

1

Sensi Studio

2

Net-A-Porter

3

Marri Luna

4

Zara

5

Russell & Bromley

6

Mango

7

Aranaz

8

Gucci

9

Mango

10

Aranaz