MË NË FUND/ Motra e Encës fotografohet për herë të parë me të dashurin në Amsterdam – AlpeGossip
MË NË FUND/ Motra e Encës fotografohet për herë të parë me të dashurin në Amsterdam

MË NË FUND/ Motra e Encës fotografohet për herë të parë me të dashurin në Amsterdam

Ndonëse shumë e re në moshë Uindi Haxhia është një nga ato vajza që di të bëjë shumë zhurmë, dhe si rrjedhojë komentohet shumë. Motra e Encës bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale ku është shumë aktive dhe shpesh herë komunikon apo “grindet” me ta.

Së fundmi Uindi ndodhej me pushime në Amsterdam ku ndoqi nga afër edhe koncertin e Nicki Minaj. Ajo ka postuar një foto në Instagram krah një personi dhe menjëherë u aludua se mund të jetë i dashuri i saj dhe kjo duke nisur edhe nga diccitura që përdori.

“Çfarë ndodh në Amesterdam, mbetet në Amsterdam”, shkroi Uindi bashkangjitur fotos.