“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurojnë për liket, por Kejvina Kthella kryeson më mirë listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurojnë për liket, por Kejvina Kthella kryeson më mirë listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurojnë për liket, por Kejvina Kthella kryeson më mirë listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kejvina Kthella e cila ka postuar një foto me bikini dhe ka lidhur një shami në kokë dhe ka vendoaur syze. Ajo ka marrë 23,613 like e ndjekur nga 685 K followersa.

Enca me 23,034 like

  Alketa Vejsiu me 7,192 like

Zaimina Vasjari me 5,894 like

Eneida Tarifa me 2,022 like