“Nuk do të martohem kurrë me një artist”/ Fifi shpjegon se përse nuk i do në krah çunat e famshëm – AlpeGossip
“Nuk do të martohem kurrë me një artist”/ Fifi shpjegon se përse nuk i do në krah çunat e famshëm

“Nuk do të martohem kurrë me një artist”/ Fifi shpjegon se përse nuk i do në krah çunat e famshëm

Jo të gjitha vajzat duan të kenë në krah një çun të famshëm dhe Filloreta Raçi, ndryshe e njohur si Fifi është një prej tyre. E ftuar në emisionin “Thumb” këngëtarja është shprehur se nuk do të martohej kurrë me një artist.

“Burrin nuk e marr kurrë artist. Nuk e imagjinoj fare. Burri im duhet të jetë shumë afër meje. Veç ai stresi që burri im të jetë këngëtarë dhe ta shohin femrat. “,- është shprehur këngëtarja duke dashur të tregojë se është natyrën xheloze dhe vëmendjen e të dashurit e do vetëm për vete. Jo vetëm kaq por dëshiron gjithashtu që ai të ketë shumë kohë për të e jo këtë kohë ta harxhojë në koncerte/