Almeda Abazi rrëfen të pathënat e marrëdhënies së saj me aktorin turk, deklarata e saj do ju bëjë të besoni në dashuri… – AlpeGossip
Almeda Abazi rrëfen të pathënat e marrëdhënies së saj me aktorin turk, deklarata e saj do ju bëjë të besoni në dashuri…

Almeda Abazi rrëfen të pathënat e marrëdhënies së saj me aktorin turk, deklarata e saj do ju bëjë të besoni në dashuri…

Sa të mirë!

Dasma e tyre vitin e kaluar bëri jehonë si në mediat shqiptare ashtu edhe në ato turke. Bëhet fjalë për çiftin simpatik Tolgahan Sayisman dhe ish-Missi shqiptar Almeda Abazi, të cilët janë shumë të preferuar nga publiku shqiptar por edhe ai turk.
Së fundmi Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan kanë dhënë një intervistë për një revistë në Turqi. Teksa është pyetur për marrëdhënien e tyre në çift, Almeda është shprehur:

“Unë jam një grua e martuar tashmë dhe Stambolli më pret për të vazhduar rolin tim si amvisë dhe bashkëshorte në shtëpi. Pavarësisht largësisë për shkak të punës, ne flasim gjatë gjithë kohës në telefon. Besimi im në Zot ka qenë gjithmonë një nga gjërat më të fortë që kam patur dhe mendoj se ky besim më ka bërë të shikoj gjërat përherë më me pozitivitet. Kam besuar se mund t’i realizoja gjërat që doja dhe jam kam dalë. Mendoj se jam shumë më fat dhe më është vlerësuar besimi, jam e lumtur për këtë gjë. Tolgahan ka shumë më shumë eksperiencë se unë. Mësoj shumë prej tij, çdo ditë. I mar këshilla për çdo gjë, jo vetëm profesionale. Ai di të japë gjithmonë këshillat e duhura.”