U çmendën arabët! Trejsi pasi nxori gjoksin, tani tregon të pasmet në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
U çmendën arabët! Trejsi pasi nxori gjoksin, tani tregon të pasmet në Dubai (FOTO)

U çmendën arabët! Trejsi pasi nxori gjoksin, tani tregon të pasmet në Dubai (FOTO)

Video e disa viteve më parë ku rrihte një djalë dhe video ku gjuante me shishe në club e kanë kthyer Trejsi Sejdinin në një nga vajzat më të komentuara të showbizit.

Modelja së fundmi ka tërhequr vëmendjen me postimet nga Dubai ku po kalon pushimet.

Mëngjesin e sotëm Trejsi ka postuar një video ku shihet e veshur me një fustan i cili e mbulon në pjesën e sipërme me vetëm dy rripa dhe i nxjerr reçipetat.