FANSI E OFENDOI RËNDË/ Oriola i jep përgjigjen që do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
FANSI E OFENDOI RËNDË/ Oriola i jep përgjigjen që do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

FANSI E OFENDOI RËNDË/ Oriola i jep përgjigjen që do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Modelja shumë e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale. Çdo postim i saj merr vëmendjen e të gjithëve dhe padyshim nuk kalon pa u përfolur në media.

Bukuroshja shqiptare së fundmi ka çmendur rrjetin me disa foto ku shfaq format perfekte. Mirëpo njëri nga fansat e ka ofenduar atë duke e quajtur por.nos.tare. Këtë koment Oriola e ka marrë me shumë sportivitet dhe ja ka kthyer me një batutë ndjekësit.

“Modele s’të shkon, por.nost.are po”, i ka thënë fansi me ironi, ndërkohë që Oriola ja kthen: “Faleminderit po nuk ndryshojnë shumë vetëm se modelet e zgjedhin me kë shkojnë.”