Pasi Krenari e bëri “publike” lidhjen dhe Luana “heshti”, moderatorja habit me veprimin e saj! (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Krenari e bëri “publike” lidhjen dhe Luana “heshti”, moderatorja habit me veprimin e saj! (FOTO)

Pasi Krenari e bëri “publike” lidhjen dhe Luana “heshti”, moderatorja habit me veprimin e saj! (FOTO)

Pse kështu Luana?!

Nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht lidhjen e tyre, por Krenari e bëri zyrtare mbrëmjen e kaluar me komentin që i la Luanës në foton e publikuar ku u shfaq me një filter SnapChati si engjëll. Më bukur se kaq nuk ka ku të shkojë. E ëmbla ime”,- ka shkruar ai në foton e Luanës dhe menjëherë vërshuan komentet e fansave. Por nëse po prisnit që moderatorja t’ia kthente komentin, gaboheni sepse nuk e bëri diçka të tillë. Jo vetëm që nuk ia ktheu komentin, por edhe fshiu foton për arsye që nuk i morëm vesh.