Para & seks/ Martesa e Angela Martinit me multimiliarderin një film me pullë (VIDEO) – AlpeGossip
Para & seks/ Martesa e Angela Martinit me multimiliarderin një film me pullë (VIDEO)

Para & seks/ Martesa e Angela Martinit me multimiliarderin një film me pullë (VIDEO)

Shijojnë martesë vërtet të çmendur. Çifti kanë realizuar një lm me momentet e tyre të qejt si burrë e grua, ku shqiptarja herë shfaqet me një valixhe pink me para dhe herë në dhomën e gjumit me të brendshme seksi, skenta të nxehta që të kujtojnë lmat me pullë të kuqe.

Angela ka postuar në Instagram tre pjesë pikante nga filmi, që i shoqëron me fjalët: “Sepse jo shumë çifte mund ta bëjnë këtë”.

Dhe nuk ka si të ndodhë ndryshe përderisa bashkëshorti i saj është një producent lmash në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku dhe jetojnë si të martuar me Angelën.