“DHURATË NGA BASHKËSHORTI”/ Nipi i Enverit surprizon Rezartën me dhuratën luksoze. Ja sa kushton (FOTO) – AlpeGossip
“DHURATË NGA BASHKËSHORTI”/ Nipi i Enverit surprizon Rezartën me dhuratën luksoze. Ja sa kushton (FOTO)

“DHURATË NGA BASHKËSHORTI”/ Nipi i Enverit surprizon Rezartën me dhuratën luksoze. Ja sa kushton (FOTO)

Ermal Hoxha, i njohur tashmë për të gjithë shqiptarët si nipi i diktatorit Enver Hoxha ka surprizuar bashkëshorten e tij me një dhuratë mjaft luksoze.

Ka qenë vetë Rezarta Shkurta ajo që e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale këtë surprizë të veçatë.

Foto e publikuar nga Rezarta

Dhuratë nga bashkëshorti,”- shkruan Rezarta krahas fotos ku shihen një unazë dhe një byzylyk me diamante të markës “Cartier”.

Një dhuratë e tillë kushton 9750 dollarë, sipas çmimeve të publikuara në faqen zyrtare të Cartier.