UPS! Publikohen pamjet, Trejsi Sejdini kapet duke u PUTHUR me një femër – AlpeGossip
UPS! Publikohen pamjet, Trejsi Sejdini kapet duke u PUTHUR me një femër

UPS! Publikohen pamjet, Trejsi Sejdini kapet duke u PUTHUR me një femër

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, është një ndër femrat më të komentuara të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku qëndron mjaft aktive dhe ndan me fansat pothuajse çdo moment të përditshmërisë së saj.

Së fundmi, teksa festonte me miqtë në një nga clubet e qytetit të Tiranës, ajo ka publikuar një video ku shfaqet në momente romantike me një vajzë tjetër.

Teksa këndojnë e kërcejnë, vajzat janë puthur në buzë me njëra-tjetrën, siç mund ta shihni në foton e ruajtur nga “Joq”.