MOMENTE PRIVATE NGA DHOMA E ADELINA TAHIRIT/ E nxjerr burrin siç nuk e kishit parë ndonjeherë (FOTO) – AlpeGossip
MOMENTE PRIVATE NGA DHOMA E ADELINA TAHIRIT/ E nxjerr burrin siç nuk e kishit parë ndonjeherë (FOTO)

MOMENTE PRIVATE NGA DHOMA E ADELINA TAHIRIT/ E nxjerr burrin siç nuk e kishit parë ndonjeherë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri së bashku me bashkëshortin dhe familjen kanë nisur pushimet në një vend ekzotik. Ajo ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga pushimet e saj dhe gjithashtu nuk kanë munguar edhe momentet nga plazhi.

Pak më parë ajo ka publikuar një foto ku shihet e sapozgjaur. E shtrirë në krevat, Adelina ka kapur bashkëshortin, Serioza Markov i cili shihet në ballkon.

Adelina shpesh herë publikon foto nga momentet romantike me burrin me të cilin siç dihet ka edhe një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Jon.