TRENDET E REJA TE VITIT 2019/ Si duken cantat e kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E REJA TE VITIT 2019/ Si duken cantat e kësaj vere (FOTO)

TRENDET E REJA TE VITIT 2019/ Si duken cantat e kësaj vere (FOTO)

Nga koleksioni i frymezuar nga Polinesia franceze e Michael Kors kemi parë dhe trendet e fundit qe jane shfaqur këte verë. Duke parë kombimet e tyre me rrobat e banjos atehere kush do te jete ajo zonjushe ose zonje që nuk do të deshironte të kishte nje cantë te till në garderoben e saj?

Me poshtë do te shfaqim disa nga llojet e cantave dhe stilet qe mund ti pershtaten cdo kujt. Ne kete koleksion të këtij viti do te kemi te perfshirë dhe rikthimin e modës të perparme.

Me nje version te gjalle Chanel te kompletuar me nje cantë monedhash

 Canta e kashtes e përshtatëshme dhe ne përditshmëri

 

 Per të gjithë femrat te cilat dashurojnë cantat  lekurës

/AlpeGossip.al