NUK I KISHIM PARË NDONJËHERË/ Shikoni sa të bukura janë motrat e Mimoza Shkodrës (FOTO) – AlpeGossip
NUK I KISHIM PARË NDONJËHERË/ Shikoni sa të bukura janë motrat e Mimoza Shkodrës (FOTO)

NUK I KISHIM PARË NDONJËHERË/ Shikoni sa të bukura janë motrat e Mimoza Shkodrës (FOTO)

A i keni parë ndonjëherë sa të bukura janë motrat e Mimoza Shkodrës?

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka publikuar imazhe me motrat e saj.

Në rrjetin ‘Instagram‘ ajo ka ndarë fotografitë.

‘Sisters‘, ka shkruar në mbishkrimin e fotove.

Mimoza, ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe shumica prej tyre nuk mund t’i dallonin se cila është këngëtarja.

Ndryshe, artistja shqiptare ka qenë e angazhuar me mbrëmje të shumta muzikore gjatë kësaj vere.

Projekti i fundit i saj është bashkëpunimi me Skerdin ‘Të lutem‘, që ka arritur 4 milionë shikime në YouTube.