MOS U ÇUDISNI! Trendi i ri i çantave do mund të mbajë vetëm… kufjet (FOTO) – AlpeGossip
MOS U ÇUDISNI! Trendi i ri i çantave do mund të mbajë vetëm… kufjet (FOTO)

MOS U ÇUDISNI! Trendi i ri i çantave do mund të mbajë vetëm… kufjet (FOTO)

Çantat e vogla prej kohësh janë kthyer në trend por mesa duket sa vjen edhe zvogëlohen.

Gjatë javës së modës në Paris të gjithë janë çuditur nga mini çantat brenda të cilave mund të futeshin vetëm kufjet.

Këto trende do jenë të pranishëm në sezonin e vjeshtës 2019 dhe mbajtëset e tyre mund të konsiderohen guximtare pasi jo të gjitha vajzat do e përkrahnin këtë trend.

Po ju, a do i bënit pjesë të stilit tuaj?

/AlpeNews.al