DUHET TI SHIHNI/ Këto modele flokësh janë perfekte për festat e fundvitit – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ Këto modele flokësh janë perfekte për festat e fundvitit

DUHET TI SHIHNI/ Këto modele flokësh janë perfekte për festat e fundvitit

Pjesa më e mirë e dimrit janë pa dyshim festat e fundvitit. Kë nuk e emocionon ideja e dritave dhe atmosferës së fundvitit? Keni kohë për të menduar për veshjen dhe flokët për festa, megjithatë mirë është që t’i dini që tani disa trende që do të mbizotërojnë. Sot do t’ju tregojmë për modelet e flokëve që do t’ju bëjnë të dukeni festive në çdo pjesë të look-ut tuaj. Nëse dëshironi t’i mahnisni kolegët tuaj në festën e punës, Cosmopolitan ka disa sugjerime për ju, me të cilat ne ramë në dashuri.

1

Onde me disa karfica me gurë

2

Bisht me balluke
Si Nora në sfilatën e Class By Alketa Vejsiu.

3

Gjysmë të kapura me një kapëse me perla

4

Bisht i mbushur me perla

5

Gërshet bishtpeshk

6

Vintage
Të kthyera nga jashtë me balluket e kapura në një anë me karficë me gurë.