JA CILA ËSHTË/ Njihuni me Princeshën që vishet më bukur se Kate Middleton – AlpeGossip
JA CILA ËSHTË/ Njihuni me Princeshën që vishet më bukur se Kate Middleton

JA CILA ËSHTË/ Njihuni me Princeshën që vishet më bukur se Kate Middleton

Nëse keni menduar deri tani se Kate Middleton mban vendet e para sa i përket stilit elegant të veshjes, në fakt duhet të shikoni edhe dikë tjetër. Mbase nuk e keni ndjekur se pas këtij stili mbretëror me të cilin jemi mësuar fshihet diçka edhe më elegante dhe me stil. Princesha Mary e Danimarkës.

Veshja e saj bie gjithmonë në sy në çdo event apo pritje që ajo shfaqet. Nga më shumë se 30 mijë lexues të revistës Hello! disa vite më parë, 30 për qind votuan për stilin elegant të Mary, një shifër që, krahasuar me princeshat e tjera që njohim, ishte e konsiderueshme. Ndërsa 70 për qind e këtij sondazhi ishte i ndarë në disa zonja të tjera të njohura në oborret mbretërore, por askush nuk e preku përqindjene e Mary.

Ky kolazh me foto ju prezanton me disa nga fotot më elegante të Mary, të cilat mund të jenë pak më të guximshme se ato që shihen zakonisht në stilin Kate.

Lexoni më tej për t’i parë të gjitha veshjet e Mary ndërsa jemi në pritje për të kuptuar se kush do ta fitojë trofeun për stilin më elegant atë vit.