NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Klea Huta shumë e lumtur, por s’është Elgiti ai që e përqafon – AlpeGossip
NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Klea Huta shumë e lumtur, por s’është Elgiti ai që e përqafon

NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Klea Huta shumë e lumtur, por s’është Elgiti ai që e përqafon

Klea Huta dhe Elgit Doda e kurorëzuan dashurinë e tyre muajin që shkoi në Marok. Sot është festa e Shën Valentinit dhe si një çift i sapomartuar pritet që të ndajnë momente dhe dedikime me njëri-tjetrin publikisht.

Por Klea mirë që nuk publikon me Elgitin, por publikon me dikë tjetër… me arushin e filtrave të snapit i cili e ka përqafuar dhe po e bën shumë të lumtur.

“Më kenaqi fare” shkruan Klea, epo vërtetë në një ditë si kjo e sotmja zemra është e hapur ndaj dashurisë aq më tepër me përqafime kaq të ngrohta siç duket ky i arushit. Edhe Elgiti do jetë bërë xheloz…ALPEgossip.al