PLOT ME TRËNDAFILA…/ Adelina Tahiri po e shijon në maksimum festën e Shën Valentinit – AlpeGossip
PLOT ME TRËNDAFILA…/ Adelina Tahiri po e shijon në maksimum festën e Shën Valentinit

PLOT ME TRËNDAFILA…/ Adelina Tahiri po e shijon në maksimum festën e Shën Valentinit

Adelina Tahiri po e feston Shën Valentinin për mrekulli mesa duket…

Një surprizë e bukur i ka ardhë asaj, ku sigurisht duhet të jetë nga bashkëshorti i saj. Një buqetë me trëndafila në formë zemre. Siç mund të shikoni më poshtë, Adelina e ka postuar në insta story dhe aty ka një pusullë. Por fatkeqësisht urimin nuk arrijmë ta lexojmë nga shkrimi i largët.

Pooor… mesa duket s’do të mbetetme kaq. Këngëtarja ka publikuar që ndodhet një sallon bukurie dhe ndoshta mbrëmja do të jetë plot surpriza për atë edhe për ne. E megjithatë gjithë ajo buqetë ta mbush zemrën plot dashuri… ALPEgossip.al