E SHTRIRË NË KREVAT ME BIKINI DHE ME RRUSH NË DORË/ Trejsi Sejdini i “vë flakën” rrjetit me FOTOT e fundit – AlpeGossip
E SHTRIRË NË KREVAT ME BIKINI DHE ME RRUSH NË DORË/ Trejsi Sejdini i “vë flakën” rrjetit me FOTOT e fundit

E SHTRIRË NË KREVAT ME BIKINI DHE ME RRUSH NË DORË/ Trejsi Sejdini i “vë flakën” rrjetit me FOTOT e fundit

Kjo vajzë është e “çmendur”. Me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram i ka vënë flakën gjithë rrjetit.

Miss Universe Albania 2018 është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Shpeshherë publikon foto dhe video sensuale, por këto të fundit janë thjesht “wow”.

trej.JPG

E shtrirë në krevat me bikini ngjyrë pjepëri, me disa fruta në shtrat e me rrush në gojë, Trejsi i ka lënë vetëm pak vend imagjinatës së fansave.

View this post on Instagram

Mango or grapes?🥭

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on