REZULTON POZITIV ME KORONAVIRUS/ Khloe Kardashian tregon simptomat: Dhimbje të çmendur… (FOTO) – AlpeGossip
REZULTON POZITIV ME KORONAVIRUS/ Khloe Kardashian tregon simptomat: Dhimbje të çmendur… (FOTO)

REZULTON POZITIV ME KORONAVIRUS/ Khloe Kardashian tregon simptomat: Dhimbje të çmendur… (FOTO)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian.

Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja përmes një episodi të serialit “Keeping Up With The Kardashians”.

Khloe ka treguar se ka pasur të vjella, marrje mendsh, ethe dhe temperature, më pas i është nënshtruar testit ku dhe ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Ne jemi të tmerruar … dhe ajo është e frikësuar dhe nervoze,” tha Kim, motra e Khloe.

Ajo ka treguar se ka një dhimbje të tmerrshme koke, ndërsa ka treguar se është izoluar në shtëpinë e saj.

“Në përgjithësi vuaj nga migrena, por kjo ishte dhimbja e kokës më e çmendur që kam pasur ndonjëherë. Gjoksi më digjej kur kollitesha”, tha Khloe.

Screenshot_13.pngScreenshot_14.png