“AKOMA BESOJ QË EKZISTON”/ Moderatorja shqiptare i dërgon një letër Babagjyshit (FOTO) – AlpeGossip
“AKOMA BESOJ QË EKZISTON”/ Moderatorja shqiptare i dërgon një letër Babagjyshit (FOTO)

“AKOMA BESOJ QË EKZISTON”/ Moderatorja shqiptare i dërgon një letër Babagjyshit (FOTO)

Edhe pse ai nuk ekziston, fëmijët besojnë tek Babagjyshi dhe presin natën e vitit të ri t’i sjellë dhurata. Por jo vetëm fëmijët, edhe Klea Huta beson tek Babbagjyshi dhe i ka shkruar një letër.
“Unë ende besoj tek ti. Ti e ke lënë të paprekur fëmijën brenda meje. Më ke bërë të besoja që ekzistoje dhe ende të imagjinoj në një mal të lartë me dëborë, në një shtëpi të madhe të ngrohtë me drita, duke qeshur Ho-ho-ho. Faleminderit Santa”, shkruan Klea.