GIGI HADID DHE ZAYN MALIK NDAHEN SËRISH? Ja çfarë po ndodh me çiftin e njohur (FOTO) – AlpeGossip
GIGI HADID DHE ZAYN MALIK NDAHEN SËRISH? Ja çfarë po ndodh me çiftin e njohur (FOTO)

GIGI HADID DHE ZAYN MALIK NDAHEN SËRISH? Ja çfarë po ndodh me çiftin e njohur (FOTO)

Gjatë festave të fundvitit të gjithë VIP-at mundohen të jenë pranë familjeve të tyre bashkë me partnerët në krahë. Ato që ranë në sy ishin Gigi Hadid dhe Zayn Malik pasi nuk i kaluan bashkë Krishtlindjet. Zayn nuk e ndjek më Gigin në ‘Instagram’ dhe nuk ka postuar asnjë foto me të. Ndërsa Gigi, i ka festuar festat me një foto të vjetër të familjes të saj, por Zayn nuk dukej gjëkundi. Fotoja e fundit e postuar me Zayn ka qenë në datën 31 tetor si dhe nuk janë parë më bashkë në publik që në datën 5 tetor.