Renne është mjatueshëm e rritur tashmë aq sa për t’i vënë kushte Norës! O këtë o s’ka! – AlpeGossip
Renne është mjatueshëm e rritur tashmë aq sa për t’i vënë kushte Norës! O këtë o s’ka!

Renne është mjatueshëm e rritur tashmë aq sa për t’i vënë kushte Norës! O këtë o s’ka!

Vogëlushja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës tashmë është 3 vjeç. Dy këngëtarët publikojnë shpeshherë foto të Rennes në rrjetet e tyre sociale, duke na treguar pasionet e saj siç është këndimi.

Sot Nora ka publikuar një video të vogëlushes së saj në të cilën Renne shfaqet e veshur me një fustan të bukur në ngjyrë të zezë. Duket se Renne ka filluar t’i përzgjedhë veshjet vetë e të preferuarit e saj janë fustanet.

“Me fustan edhe pikë”,- shkruan këngëtarja bashkangjitur postimit. Epo vogëlushja tashmë ka stilin e saj dhe dëshiron të vishet ashtu si i pëlqen. Nora duhet të fillojë të mësohet!