ÇFARË KA MË TË MIRË SE TY ALEKSANDËR GJOKA? Dashnor Diko e thotë troç (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KA MË TË MIRË SE TY ALEKSANDËR GJOKA? Dashnor Diko e thotë troç (FOTO)

ÇFARË KA MË TË MIRË SE TY ALEKSANDËR GJOKA? Dashnor Diko e thotë troç (FOTO)

Këngëtari i mirënjohur, Dashnor Diko ishte i ftuar sot në emisionin “Treshat”, ku ka treguar shumë nga jeta e tij dhe për këngën e famshme “Si banania”.

Gjatë intervistës, Diko u pyet nga Bora Zemani se çfarë ka më të mirë se Aleksandër Gjoka.

“Çfarë ka më të mirë se ty Aleksandër Gjoka?”, e pyeti Bora ndërsa Diko u përgjigj se një gjë ia ka pasur zili gjithë jetën.

“Ai ka zërin më të mirë se unë. Ia kam pasur zili gjithë jetën”, tha Diko.