JONIDA MALIQI NIS PUSHIMET/ Ja me kë ndodhet këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA MALIQI NIS PUSHIMET/ Ja me kë ndodhet këngëtarja (FOTO)

JONIDA MALIQI NIS PUSHIMET/ Ja me kë ndodhet këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave, pas performancës në Eurovision dhe për jetën private e lidhjen me Romeo Veshajn.

Pas disa muajve të ngarkuar me projekte, Jonida më në fund ka gjetur kohën për pak pushime.

Këngëtarja ka nisur pushimet në një resort së bashku me djalin dhe nënën e saj.

Jonida ka postuar foto e video ku në njërën prej tyre shfaqet me djalin në pishinë dhe shkruan: “Unë dhe zemra ime”.