“SWEET APPLE PIE”/ Luana Vjollca shfaqet me fustan të zi, në fokus të pasmet gjigande…(FOTO) – AlpeGossip
“SWEET APPLE PIE”/ Luana Vjollca shfaqet me fustan të zi, në fokus të pasmet gjigande…(FOTO)

“SWEET APPLE PIE”/ Luana Vjollca shfaqet me fustan të zi, në fokus të pasmet gjigande…(FOTO)

Ka nga ata që e admirojnë por ka edhe nga ata që e “kryqëzojnë” gjithmonë duke e akuzuar se ka kryer aq shumë operacione saqë është transformuar rrënjësisht.

Sido që të jetë, doni apo s’doni, Luana Vjollca na ka treguar gjithmonë se ka disa linja trupore për tu admiruar dhe sidomos të pasmet e bukuroshes që bien gjithmonë në sy.

Në Instagramin e saj kemi vënë re se e ka fiksim që fotot e saj më të bukura ti shoqërojë më mbishkrimin “Sweet apple pie” dhe së fundmi ka pozuar një foto e veshur me një fustan të zi që i rri për mrekulli pas trupit teksa në pah dalin të pasmet gjigande.

Thoni çfarë të doni! Luana ka asete të admirueshme.

dfg4_5.PNG