Kush ka vajza botën ka! Elia Zaharia dhe nëna e saj, ditë për ditë si dy shoqe (FOTO) – AlpeGossip
Kush ka vajza botën ka! Elia Zaharia dhe nëna e saj, ditë për ditë si dy shoqe (FOTO)

Kush ka vajza botën ka! Elia Zaharia dhe nëna e saj, ditë për ditë si dy shoqe (FOTO)

Yllka Mujo dhe Elia Zaharia janë dy personazhe shumë të njohur për publikun shqiptar. Yllkën me siguri e mbani mend nga shumë role në filma shqiptarë, ku më të rëndësishmin mund të përmendim ‘Zanën’ në filmin “Taulanti kërkon një motër”. Talentin për aktrim, ajo e ka trashëguar edhe tek e bija Elia, e cila ka arritur të jetë pjesë e shumë filmave të suksesshëm. I kemi parë shpesh bashkë ne skena të mëdha, teksa Yllka mbështet arritjet profesionale të së bijës, por duket se ato si dy shoqe të ngushta janë ngado bashkë. Revista “Who”, i ka fotografuar nënë e bijë teksa po bëjnë një shëtitje rutinë buzë liqenit të Tiranës. Të veshura sportive dhe plot pozitvitet, dy vajzat bukuroshe nuk mund të kalonin pa tërhequr vëmendje.