AMARDA TOSKA FESTON DITËLINDJEN/ Vëmëndjen e merr urimi i Ermalit: Dashuria ime… (FOTO) – AlpeGossip
AMARDA TOSKA FESTON DITËLINDJEN/ Vëmëndjen e merr urimi i Ermalit: Dashuria ime… (FOTO)

AMARDA TOSKA FESTON DITËLINDJEN/ Vëmëndjen e merr urimi i Ermalit: Dashuria ime… (FOTO)

“Qofsh e lumtur gjithmonë dashuria ime”, Ermal Mamaqi e ka nisur kështu ditën sot, duke uruar bashkëshorten e tij Amarda Toska.

Ami feston sot ditëlindjen dhe sdo ta besoni kur t’ju themi se mbush 40 vjeç.

Toska dhe bashkëshorti i saj, aktori i humorit, Ermal Mamaqi, janë prindër të dy fëmijëve, të një djali dhe të një vajze.Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Ami i mbulon vitet në mënyre perfekte dhe nëse gjithësecilin do ta pyesnin sa vjeç është do t’i zbriste dy dekada bukuroshes.

foto galeri foto galeri foto galeri

Prej disa vitesh, ajo nuk është më pjesë e ekranit, sepse është fokusuar tek bizneset.