I RRETHUAR ME DASHURI/ Kështu i kalon Meda fundjavat… (FOTO) – AlpeGossip
I RRETHUAR ME DASHURI/ Kështu i kalon Meda fundjavat… (FOTO)

I RRETHUAR ME DASHURI/ Kështu i kalon Meda fundjavat… (FOTO)

Mbrëmjen e së shtunës, Meda e kaloi bashkë me gruan dhe fëmijët në shtëpi, ku që të gjithë dukeshin shumë të lumtur.
Këngëtari duke qenë se është tejet i angazhuar në muzikë, shumë herë detyrohet të jetë larg familjes.

Ai publikoi një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet në prehërin e gruas dhe duke përqafuar  fëmijët.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Meda është “Motër e Vëlla”, në duet me Vjollca Haxhiun.