STRESI FILMOHET NË SHTRATIN E HOTELIT/ Zbulohet me kë po i kalon pushimet pas ndarjes nga Keisi (FOTO) - AlpeGossip
STRESI FILMOHET NË SHTRATIN E HOTELIT/ Zbulohet me kë po i kalon pushimet pas ndarjes nga Keisi (FOTO)

STRESI FILMOHET NË SHTRATIN E HOTELIT/ Zbulohet me kë po i kalon pushimet pas ndarjes nga Keisi (FOTO)

Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga Shqipëria dhe u kthye në Kanada. Ndërsa Stresi ka nisur pushimet dhe ndodhet në Vlorë.

Ai ka postuar foto nga hoteli teksa relaksohet në shtrat duke dëgjuar këngën e tij të re.

Reperi ka postuar edhe foto nga pushina duke zbuluar se pushimet po i kalon me miqtë e tij më të mirë.

Në një tjetër postim, Stresi ka zbuluar se në Vlorë do realizojë edhe videoklipin e ri. Reperi filmon makinat luksoze e fton fansat t’i bashkohen për xhirimet e videoklipit.