“MERR FUND ARMIQËSIA”/ Shihni ç’bën TAYNA për Feron (FOTO) – AlpeGossip
“MERR FUND ARMIQËSIA”/ Shihni ç’bën TAYNA për Feron (FOTO)

“MERR FUND ARMIQËSIA”/ Shihni ç’bën TAYNA për Feron (FOTO)

Armiqësia mes reperëve shqiptar duket se po merr fund. Në fillim ishte Rina ajo e cila e ftuar tek “Rudina” tha se mes saj dhe Taynës nuk ekziston një armiqësi. Dhe tani Tayna ka bërë hapin e rradhës drejt paqes, por drejtuar Feros.

 

Ky i fundit sot i habiti të gjithë me disa video ku shfaqej duke dëgjuar në makinë këngën e Taynës. Reperja e ka ripostuar videon dhe i ka uruar ditëlindjen Feros publikisht.

Nuk dihet për sa kohë do zgjasë kjo periudhë paqe mes tyre apo në hitet e rradhës do i rikthehen sërish diss-ave. Na mbetet të presim.