NJEKËSI Ç’NUK I THOTË/ Kejvina Kthella ia pret shkurt: Muhabet palidhje, ulu 4! (FOTO) – AlpeGossip
NJEKËSI Ç’NUK I THOTË/ Kejvina Kthella ia pret shkurt: Muhabet palidhje, ulu 4! (FOTO)

NJEKËSI Ç’NUK I THOTË/ Kejvina Kthella ia pret shkurt: Muhabet palidhje, ulu 4! (FOTO)

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella është kthyer nga Los Angeles dhe po i kalon pushimet në Shqipëri. Për momenin ajo ndodhet në Shëngjin, në shoqërinë e Oriola Marashit.

Kejvina është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto që tërheqin vëmendjen e ndjekësve. Në një foto të publikuar së fundmi, modelja është vënë përballë komentit të një ndjekësi.

Sipas tij, një femër bëhet e bukur vetëm për një mashkull dhe se nuk është asgjë në krahasim me femrat e thjeshta.

“Sa me shum nji femer te zbukurohet haq me shum humbet veten e vet sepse nji femer behet e bukur per nji loder e nji mashkulli …do me kritikoni por kjo esht keshill per femrat ..qe jan gjojam me fam lart po a e keni ber biogrfin vetes ..te mendoni un jam femer jam e bukur jam vipe jam shtres e larta e tjera ..mirpo sje asgje se po te krahasoheni me nji femer te thjesht mos u mundoni se ju trupin tuaj e ndotni me lloj lloj bakteri…dhe me vjen per te qeshur kur dalin ca vipe flasin tere dengla u fshatar injorant debil etjr mirepo fshatar duart ben pis sben stomakun…injoranti shan gjithmon e t’i thot gjerat drejt ..nuk po ju ofendoj…por me keqardhje ju them dilni njer ne pasqyre mendoni ky trupi im i bukur per cfare vlen thjesht nje loj e mashkullit ndjes e njer kush ka tru llogjikon kush ska do me shaj sma ndjen se aty do nxirni vetveten sa vleni per veten apo per loje”, ka shkruar ai.

Një komenti të tillë, le të themi aspak me vend, Kejvina i ka kthyer një përgjigje epike, duke treguar se nuk i bëjnë përshtypje fjalët e tij. “Muhabet palidhje! Ulu 4!”, ka replikuar modelja, duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.