MUNGOI DY MUAJ DUKE “HUMBUR” NGA PUBLIKU/ FOTO: Rikthehet Marina Fara. Bën këtë lëvizje – AlpeGossip
MUNGOI DY MUAJ DUKE “HUMBUR” NGA PUBLIKU/ FOTO: Rikthehet Marina Fara. Bën këtë lëvizje

MUNGOI DY MUAJ DUKE “HUMBUR” NGA PUBLIKU/ FOTO: Rikthehet Marina Fara. Bën këtë lëvizje

Dy muaj më parë, bukuroshja Marina Fara u zhduk pa asnjë shpjegim nga çdo rrjet social, duke shijuar larg syrit të publikut dhe mediave pushimet verore.  Mirëpo, pas dy muajsh mungesë, ajo është rikthyer sërish me pozat seksi, duke hapur një llogari të re në Instagram. Ajo ka publikuar disa foto të sajat e disa të tjera ku shfaqet me mamanë ose mikeshat, ndërkohë që ndjekësit sa vijnë e shtohen në profilin e saj të ri.