U NDA DHE U LIDH ME AKTOREN SHQIPTARE/ FOTO: Kjo është ish e DASHURA e djalit të kryeministrit Thaçi – AlpeGossip
U NDA DHE U LIDH ME AKTOREN SHQIPTARE/ FOTO: Kjo është ish e DASHURA e djalit të kryeministrit Thaçi

U NDA DHE U LIDH ME AKTOREN SHQIPTARE/ FOTO: Kjo është ish e DASHURA e djalit të kryeministrit Thaçi

Në mediat rozë në vendin tonë u përfol një kohë të gjatë se Drita Stublla dhe djali i presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, Endriti janë në një lidhje, por që lidhja e tyre nuk shkoj edhe gjatë kohë. Endriti u nda nga Drita, ajo e cila edhe provokonte në rrjetet sociale me fotografi të cilat dyshohej se ishte me Endritin. Tani kur nuk janë më bashkë ashtu siç thuhej, Endriti ka humbur shumë! Këto janë disa fotografi në të cilat tregon trupin e saj për ‘lakmi’, aq bombastik që ka.